REFERENCE
Dokážeme se přizpůsobit každému a na žádné akci se neztratíme

S kým jsme SPOLUPRACOVALI?

CHARITATIVNÍ spolupráce

Mohli jste nás VIDĚT

2020

19. - 20. 9. ŠKOLENÍ ROZHODČÍCH, Praha

12. 9. FIREMNÍ DEN VYNCKE CZ, Frýdek-Místek

5. 9. LETŇANSKÉ VINOBRANÍ 2020, Praha

24. - 26. 8. WORKSHOP, Slovensko, Bratislava

30. - 31. 7. WORKSHOP, Slovensko, Bratislava

29. 2. OBECNÍ PLES, Chotěšov

22. 2. ŠIBŘINKY SOKOLA JIHLAVA, Jihlava

15. 2. HASIČSKÝ PLES, Proseč

25. 1. ŠIBŘINKY SOKOLA PODOLÍ, Praha

25. 1. MATURITNÍ PLES GYM. JIŘÍHO ORTENA, Kutná Hora

17. 1. XI. PLES KLÍČKU, Sezimovo Ústí

17. 1. PLES METROSTAV, Praha

2019

14. 12. PŘEDVÁNOČNÍ SPORTOVNÍ DEN S LA LIGOU, Kyšice

14. 12. 3. KLÁNOVICE CHRISTMAS JUMP, Praha

30. 11. MOSTOVÝ PLES, Dobřichovice

30. 11. MISTROVSTVÍ ČR JUMP ROPE 2019, Černošice

17. 11. ŠKOLENÍ CVIČITELŮ, Jihlava

8. - 13. 10. CHINA OPEN 2019, Čína, Peking

28. 9. NOC SOKOLOVEN, Dobřichovice

28. - 29. 9. ŠKOLENÍ ROZHODČÍCH, Dobřichovice

27. 9. BASKET. ZÁPAS LEVHARTI VS. BLK SLAVIA, Chomutov

4. 9. 9. KLÁNOVICKÝ VELETRH KROUŽKŮ, Praha

28. - 29. 8. 27. ROČNÍK ELEKTROTECHNICKÉ VÝSTAVY, Hradec Králové

1. - 4. 8. SUMMER JUMP ROPE CAMP 2019, Praha

1. - 10. 7. MISTROVSTVÍ SVĚTA V ROPESKIPPINGU 2019, Norsko, Oslofjord

13. 6. MATEŘSKÁ ŠKOLA TETTY, Praha

19. 5. HRAJEME ZA LEPŠÍ NÁDECH, Praha

18. 5. SLAVNOST KVĚTŮ, Praha

11. 5. 3. REBELSTYLE COMPETITION, Černošice

17. 4. WORKSHOP ZŠ JESENIOVA, Praha

13. - 14. 4. JUMP ROPE WORKSHOP, Praha

29. 3. DĚTSKÝ PLES, Vimperk

23. 3. COUNTRY TANČÍRNA 2019, Praha

16. 3. MAMUT CUP 2019, Přerov

2. 3. SPORTOVNÍ PLES, Veselí na Moravě

1. 3. MATURITNÍ PLES, Litoměřice

25.1. SLAVNOSTNÍ GALAVEČER SPORTOVEC MĚSTA, Hluk

11. 1. MATURITNÍ PLES, Lanškroun

11. 1. MATURITNÍ PLES, Rakovník

2018

16. 12. ADVENTNÍ SETKÁNÍ SENIORŮ, Dobřichovice

14. 12. VÁNOČNÍ VEČÍREK FIRMY DAIKIN, Plzeň

9. 12. 2. KLÁNOVICE CHRISTMAS JUMP, Praha

7. 12. VÁNOČNÍ VEČÍREK SAFEMED MEDICAL DEVICES S.R.O., Praha

24. 12. SHOW CONTEST 2018, Slovensko, Bratislava

27. - 28. 10. JUMP ROPE WORKSHOP "SKÁČE CELÁ VRAKUŇA", Slovensko, Bratislava

29. 9. BEACTIVE NIGHT, Praha

22. 9. SPORTEM KE ZDRAVÍ, Neratovice

8. 9. FIREMNÍ DEN EP ROŽNOV, Rožnov pod Radhoštěm

25. 8. MYSLIVECKÉ ODPOLEDNE, Zadní Újezd

18. 8. HOUPAČKA 2018, Velešín

4. - 7. 8. SUMMER JUMP ROPE CAMP 2018, Praha

3. 7. SOKOL GALA, O2 ARÉNA, Praha

23. 5. FIREMNÍ VEČÍREK SPOLEČNOSTI ASAP360, Praha

14. 4. PREŠPORSKÁ ŠNÚRA 2018, Slovensko, Bratislava

24. 3. BASKETBALOVÝ PLES 2018, Roudnice nad Labem

23. 3. MATURITNÍ PLES GYMNÁZIA ČESKOLIPSKÁ, Praha

9 .3. MATURITNÍ PLES ARABSKÁ, Praha

8.3. PLES PALESTRA, Praha

23. 2. ŠIBŘINKY SOKOL DEJVICE, Praha

23 .2. MATURITNÍ PLES GYMNÁZIA JIHLAVA, Jihlava

16. 2. MATURITNÍ PLES GYMNÁZIA DR. RANDY, Jablonec nad Nisou

27. 1. VIII. REPREZENTAČNÍ PLES TOP 09 PLZEŇ. KRAJE, Plzeň

20. 1. BASKETBALOVÝ PLES ZVVZ USK, Praha

19. 1. MATURITNÍ PLES SPŠ VLAŠIM, Benešov

13. 1. VIKTORIÁNSKÉ RETRO, Plzeň

11. 1. MATURITNÍ PLES ČESKÉHO REÁLNÉHO GYMNÁZIA, České Budějovice

8. 1. VEČÍREK ZÁTIŠÍ GROUP, Praha

6. 1. JUMP ROPE WORKSHOP, Jihlava

2017

25. 11. VIII. BENEFIČNÍ PLES ZŠ ZELENEČ, Zeleneč

16. - 21. 11. WORKSHOP + MISTROVSTVÍ ANGLIE V ROPESKIPPINGU, Anglie, Stratford upon Avon

10. 11. JUMP ROPE WORKSHOP, Slovensko, Bratislava

9. 11. SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ PRODEJNY DECATHLON, Slovensko, Bratislava

21. 10. FOR TOYS, Praha

20. 10. LET'S PLAY FASHION&BEAUTY DAY, OC SMÍCHOV, Praha

24. 9. SLETOVÁ ŠTAFETA, Praha

22. 9. NOC SOKOLOVEN, TYRŠŮV DŮM, Praha

17. 9. PRAŽSKÉ CYKLOZVONĚNÍ 2017, Praha

31. 8. OPENPARTY VŠFS, BA A KŠ, Praha

12. 8. ZVÍKOVECKÁ POUŤ, Zvíkovec

3. - 6. 8. SUMMER JUMP ROPE CAMP 2017, Praha

3. 8. FREESTYLE SESSION, Praha

28. 6. - 10. 7. MISTROVSTVÍ SVĚTA V ROPESKIPPINGU, Florida, Orlando

24. - 25. 6. YNSPIROLOGY, Praha

17. 6. DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ DS SMITH, Boletice nad Labem

3. 6. SPORTOVNÍ DEN, Praha

27. 5. RAINBOW RUN, SEAT IBIZA ROAD SHOW, Brno

27. 4. ZŠ ČLOVÍČEK, Praha

28. 3. DOBRÉ RÁNO, ČESKÁ TELEVIZE, Ostrava

18. 3. PLES FOTBALISTŮ, Raspenava

6. 3. ZETKO JIRKY KRÁLE, Praha

20. 2. MATURITNÍ PLES VOŠON & SPŠO, Praha

21. - 22. 1. ZIMNÍ JUMP ROPE CAMP, Praha

21. 1. PLES FIT STUDIA D, Zeleneč

21. 1. ŠIBŘINKY SOKOLA PODOLÍ, Praha

7. 1. PLES SPŠS A OA KLADNO, Kladno

6. 1. MATURITNÍ PLES VOŠ A SUŠ TEXTILNÍCH ŘEMESEL, Praha

2016

22. 12. VÁNOČNÍ VEČÍREK NUTREND, Olomouc

3. 12. HÁZENKÁŘSKÝ PLES, Strakonice

26. 11. AKADEMIE 2016, SOKOL LIBEŇ, Praha

9. 10. FOR TOYS, Praha

3. 9. PRAGUE BRITISH SCHOOL VLASTINA, Praha

3. 9. VÍSECKÝ FESTIVÁLEK, Víska

20. - 21. 8. LETNÍ JUMP ROPE CAMP, SOKOL LIBEŇ, Praha

21. - 26. 7. MISTROVSTVÍ SVĚTA V ROPESKIPPINGU, Portugalsko, Braga

4. 6. KOPŘIVNICKÉ DNY TECHNIKY, Kopřivnice

28. 5. 56. ZLÍN FILM FESTIVAL, Zlín

15. 5. S RODINOU DO VESCE, Liberec

14. 5. RALLY SHOW A HELICOPTER SHOW, Hradec Králové

9. - 10. 4. FOR KIDS, Praha

19. 3. 120 LET ELEKTRICKÉ DRÁHY PRAHA - LIBEŇ - VYSOČANY, Praha

19. 2. MATURITNÍ PLES, Rumburk

17. 2. MATURITNÍ PLES LITOMĚŘICKÁ, Praha

30. 1. PLES BASKETBALISTŮ, Tachov

2015

19. 12. JUMP ROPE WORKSHOP, Slovensko, Bratislava

25. 9. SLAGELSE CULTURE NIGHT, Dánsko, Slagelse

21. 8. GERLEV GRAMMY AWARDS GERLEV, Dánsko, Gerlev

24. - 28. 7. MISTROVSTVÍ SVĚTA V ROPESKIPPINGU, Francie, Paříž

30. 5. COLOUR RUN, Praha

16. - 17. 5. JUMP ROPE WORKSHOP, SOKOL LIBEŇ, Praha

2. 5. KOUŘIMSKÁ 50, Kouřim

1. 5. FESTIVAL MINI BASKETBALU, Jaroměř

4. 4. WORKSHOP + 1. DOUBLE DUTCH BATTLE V ČR, Praha

21. 3. MATURITNÍ PLES GYMNÁZIA LITOMĚŘICKÁ, Praha

21. 2. HISTORICKÝ PLES, Kněževes

21. 2. PLES HASIČŮ, Tuchořice

16. 1. PLES SOŠ A SOU HORKY NAD JIZEROU, Mladá Boleslav

2014

28. - 30. 11. 1st SHOW CONTEST 2014, Rakousko, Graz

9. 11. WORKSHOP, SOKOL HOSTIVAŘ, Praha

20. 9. ZAŽÍT MĚSTO JINAK, KOBYLISY, Praha

20. 9. ZAŽÍT MĚSTO JINAK, LIBEŇ, Praha

13. 9. SVATBA, Tvrz Malešov

15. 8. FLAMING NIGHTS 2014, Třebíč

31. 5. NOMINAČNÍ SOUTĚŽ NA ERSO SHOW CONTEST 2014, Praha

30. 5. JUMP ROPE WORKSHOP SOKOL LIBEŇ, Praha

29. 5. DDM MODŘANY, Praha

14. 4. ZŠ JESENIOVA, Praha

4. 4. SETKÁNÍ V MODRÉM, Praha

28. 3. OCEŇOVÁNÍ SPORTOVCŮ A SPORTOVNÍCH KOLEKTIVŮ, Otrokovice

1. 3. JUMP ROPE WORKSHOP, Jihlava

1. 3. V. CHARITATIVNÍ PLES NEMOCNICE JIHLAVA, Jihlava

21. 2. MATURITNÍ PLES, Rakovník

14. 2. SPOLEČENSKÝ VEČER, SOKOL DEJVICE, Praha

8. 2. MATURITNÍ PLES, Neratovice

31. 1. CHARITATIVNÍ PLES SDRUŽENÍ "POČÍTÁTE S NÁMI?", Blansko

25. 1. PLES NEKUŘÁKŮ, Kamenice u Prahy

24. 1. MATURITNÍ PLES, Poděbrady

11. 1. MATURITNÍ PLES, Teplice

8. - 9. 1. NATÁČENÍ POŘADU FAKTOR U, Praha

2013

6. 12. MATURITNÍ PLES, Rokycany

5. 12. 9. ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Mladá Boleslav

30. 11. HAFLA SHOW 2013, Kamenice u Prahy

27. 11. 7. ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Mladá Boleslav

23. 11. AKADEMIE 2013, SOKOL LIBEŇ, Praha

7. 9. OBECNÍ DEN, Pustějov

5. 7. ČSMT, MAHENOVO DIVADLO, Brno

14. 6. OVOV RR, Praha

25. 5. ZAHÁJENÍ LÁZEŇSKÉ SEZÓNY, Teplice

24. 5. BAMBIRIÁDA 2013, Praha

15. 5. ZŠ GENERÁLA JANOUŠKA, Praha

11. 5. KVĚTNOVÝ FESTIVAL ORIENTÁLNÍHO TANCE, Praha

15. 3. MATURITNÍ PLES VOŠ ŠTĚTÍ , Štětí

9. 3. MATURITNÍ PLES, Kolín

2. 3. ŠIBŘINKY SOKOLA LIBEŇ, Praha

1. 3. REPREZENTAČNÍ PLES FLD ČZU, Kostelec nad Černými lesy

22. 2. XVII.REPREZENTAČNÍ PLES SDRUŽENÍ "POČÍTÁTE S NÁMI?", Blansko

15. 2. MATURITNÍ PLES, Kutná Hora

8. 2. MATURITNÍ PLES, Štětí

2. 2. V. REPREZENTAČNÍ PLES VINAŘŮ A PŘÁTEL VÍNA, Čejkovice

31. 1. MATURITNÍ PLES ČAKOVICKÉHO GYMNÁZIA, Praha

26. 1. MATURITNÍ PLES SPŠ MOST, Litvínov

2012

15. 12. 3. VÁNOČNÍ PLES, Litoměřice

8. 12. TANEČNÍ HAFLA SHOW, Kamenice u Prahy

1. 12. GALA PRO SENIORY, Praha

1. 12. ROPESKIPPING SOUTĚŽ, Praha

24. 11. AKADEMIE SOKOLA LIBEŇ, Praha

15. 11. AKADEMIE SOKOLA KARLÍN, Praha

7. 10. 19. BŘEVNOVSKÉ POSVÍCENÍ, Praha

22. 9. ZAŽÍT MĚSTO JINAK, LIBEŇ, Praha

3. 7. TESCO EDEN, Praha

1. - 7. 7. XV. VŠESOKOLSKÝ SLET, Praha

30. 6. SOKOLOVÉ PROTI HÁKOVÉMU KŘÍŽI, Praha

19. 6. DEN PŘEBORNÍKŮ, Praha

5. 6. STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ, Praha

2. 6. OSLAVY 150. LET V POHYBU, Praha

2. 6. KAMPA, Praha

26. 5. ZAHÁJENÍ LÁZEŇSKÉ SEZÓNY, Teplice

23. 3. MATURITNÍ PLES ČESKOLIPSKÁ, Praha

17. 3. PLES FERNET STOCK KLUB, Dvůr Králové

17. 3. OSLAVA NAROZENIN, Praha

16. 3. SPOLEČENSKÝ PLES, SOKOL DEJVICE, Praha

10. 3. VODÁCKÝ PLES, Kostelec nad Labem

3. 3. ŠIBŘINKY SOKOLA LIBEŇ, Praha

2. 3. PLES BASKETBALISTEK, Sojovice

27. 2. MATURITNÍ PLES HOTELOVÉ ŠKOLY, Praha

17. 2. MATURITNÍ PLES GYMNÁZIA ČELÁKOVICE, Čelákovice

18. 1. MATURITNÍ PLES MALOSTRANSKÉHO GYMNÁZIA, Praha

14. 1. MATURITNÍ PLES SPŠE NA PŘÍKOPECH, Praha

11. 1. MATURITNÍ PLES GYMNÁZIUM EVROPSKÁ, Praha

2011

16. 12. MATURITNÍ PLES GYMNÁZIA CHOMUTOV, Chomutov

10. 12. ROPESKIPPING SOUTĚŽ, Praha

3. 12. AKADEMIE SOKOLA LIBEŇ, Praha

24. 9. POSVÍCENSKÁ ZÁBAVA, Český Brod

10. 7. ČSMT, MAHENOVO DIVADLO, Brno

11. 6. FARMÁŘSKÉ TRHY KARLÍN, Praha

28. 5. ČSMT CASTING, Ostrava

19. 3. KARAOKE SHOW, Český Brod

22. 1. OBECNÍ PLES, Česká Brod

2010

27. 11. AKADEMIE SOKOLA LIBEŇ, Praha

1. 9. ODHALENÍ POMNÍKU RTM. J. GABČÍKA A RTM. J. KUBIŠE, Nehvizdy

1. 3. PŘEHLÍDKA PÓDIOVÝCH SKLADEB, Praha

2009

28. 11. AKADEMIE SOKOLA LIBEŇ, Praha

8. 10. 100. VÝROČÍ POLOŽENÍ ZÁKL. KAMENE, SOKOL LIBEŇ, Praha

1. 3. PLES, Kolín

1. 3. PŘEHLÍDKA PÓDIOVÝCH SKLADEB, Praha

21. 2. ŠIBŘINKY SOKOLA LIBEŇ, Praha

2008

29. 11. AKADEMIE SOKOLA LIBEŇ , Praha